Webinar terugkijken over warmtetransitie Leidse regio
In 2050 wil de Leidse regio volledig stoppen met aardgas. Zes gemeenten (Leiden, Leiderdorp, Katwijk, Oegstgeest, Voorschoten en Zoeterwoude) onderzoeken samen met Energie Beheer Nederland en Firan of hiervoor een warmtebedrijf kan worden opgericht. Om inwoners bij te praten organiseerden de partners op 19 november een webinar.
Meer dan 200 inwoners van de Leidse regio namen deel aan het webinar. Zij werden bijgepraat door het programmateam Warmte Leidse Regio over de voortgang van het onderzoek. Daarnaast gingen de wethouders van de zes gemeenten met elkaar in gesprek over de warmtetransitie.
Vragen en antwoorden
Dankzij de live chat konden inwoners direct vragen stellen. Alle 150 vragen zijn inmiddels verzameld en uitgewerkt in een Q&A, die beschikbaar is op de website Warmte Leidse Regio.
Over Warmte Leidse Regio
Met het programma Warmte Leidse Regio werken zes gemeenten samen aan de warmtetransitie. De opdracht: ontwikkel een open regionaal energiesysteem en bedenk een uitvoeringsorgaan voor de exploitatie van dat systeem.