U bent hier: evenementen » 2011 » 05 » 19 » 30 mei voorlichtingsavond ggz leiden bipolaire stoornis

30 mei voorlichtingsavond GGZ Leiden bipolaire stoornis

Op maandagavond 30 mei organiseert de afdeling Preventie van GGZ Leiden een gratis informatieavond voor mensen met een bipolaire stoornis, iedereen in hun directe omgeving en voor een ieder die in het werk met hen te maken heeft.

Uit landelijke onderzoek blijkt dat 2% van de Nederlanders, ruim 150.000 mensen, kampen met een bipolaire stoornis, ook wel manisch depressieve stoornis genoemd. Zij hebben extreme stemmingswisselingen; extreme somberheid en vrolijkheid wisselen elkaar af. Dit is ingrijpend voor betrokkenen zelf, maar ook voor de mensen in hun omgeving. Het kan een bron van zorgen zijn en allerlei vragen oproepen. Wat is het, wat zijn de behandelmogelijkheden, hoe kan ik de ander ondersteunen, wat kan ik doen en wat kan ik beter niet doen? Tijdens de voorlichtingsavond gaan sprekers van het Behandelcentrum Bipolaire Stoornissen van GGZ Leiden in op deze en andere vragen en zorgen van de aanwezigen.

De bijeenkomst op maandag 30 mei start om 19.30 uur (zaal open vanaf 19.00 uur) en vindt plaats in het Zalencentrum van GGZ Leiden aan de Endegeesterstraatweg 5 in Oegstgeest. Graag vooraf aanmelden bij Preventie GGZ Leiden: tel. (071) 890 81 69, preventie@ggzleiden.nl.

  • 30 mei 2011

Kies een periode